Zaproszenie do udziału w konkursach kuratoryjnych – woj. łódzkiego

Konkursy z matematyki, fizyki, informatyki i jęz. angielskiego.

Już w tą środę 09.10.2019r na platformie www. infimat.p.lodz. pl będzie rozgrywana 1 sesja internetowego konkursu z zakresu matematyki, fizyki, chemii oraz j. angielskiego „First Step to Success” przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych. Jest to konkurs rozgrywany z komputera domowego w jedną środę w miesiącu w godzinach 19-21. Można do niego przystąpić najpóźniej do 3 sesji konkursowej. Jest to konkurs kuratoryjny.

Licealistów i uczniów techników zachęcam do udziału w internetowych konkursach z fizyki First Step to Nobel Prize i matematyki First Step to Fields Medal już w ten piątek 11.10.2019 r.  i najbliższy poniedziałek 14.10.2019r. również na platformie www. infimat.p.lodz. pl. Dla finalistów tych konkursów oprócz nagród rzeczowych przewidziano możliwość zdobycia indeksu z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.

Konkursy ten stanowi bardzo dobrą pomoc przy przygotowaniu uczniów do egzaminów kończących szkoły.
Regulaminy znajdują się na stronie www. weeia.p.lodz. pl zakładka konkursy.

Zachęcam również do wzięcia udziału w innych konkursach. Należą do nich „Piękne doświadczenie Fascynujące Wyjaśnienie – fizyka” oraz konkurs informatyczny „InfoSukces”. Termin nadsyłania prac to 23.12.2019r. Na terenie województwa łódzkiego dla uczniów szkół podstawowych są to również konkursy kuratoryjne.

Z wyrazami szacunku
dr inż. Ewa Korzeniewska
Pełnomocnik Dziekana
Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki,
Informatyki i Automatyki
Politechniki Łódzkiej