Zaproszenie na bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami „Szyfry i Zagadki”

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

rozpoczęła się 10. edycja bezpłatnych warsztatów Koduj z Gigantami „Szyfry i Zagadki”. Są to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Motywem przewodnim warsztatów będą szyfry i zagadki.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ośrodek Rozwoju Edukacji, NASK oraz Pan Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa Rafał Trzaskowski. Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszych placówkach zlokalizowanych w większości dzielnic Warszawy oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów z Warszawy i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

  • klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor
  • klasy 7-8: wstęp do programowania w C#
  • szkoła średnia: wstęp do programowania w C#

Termin warsztatów to 12-27 lutego 2022

Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.