Zwycięstwo w konkursie „Mój wymarzony zawód” w dzielnicy Praga -Południe

2 uczennice z naszej szkoły: Maria Ostapczuk  i Aleksandra Mazurczyk z klasy 3B wygrały etap dzielnicowy  IV Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód” organizowanego przez Biuro Edukacji Urzędu m. st. Warszawy oraz Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego działające w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Celem konkursu jest promowanie wiedzy o zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego konstruowania własnej kariery zawodowej.

7 i 8 maja prace były zaprezentowane przez uczennice przed Kapitułą Konkursu powołaną przez Dyrektora Biura Edukacji Urzędu m. st. Warszawy.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w ostatnim etapie powiatowym.

p. Małgorzata Ostowicz

doradca zawodowy