SUKCESY LEKKOATLETYCZNE

W dniach 19-20 września na stadionie „Orła” odbyły się zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Południe. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze. Adrianna Bader-Strzała zdobyła II miejsce w klasyfikacji ogólnej dziewczynek z klas IV-VI, natomiast Małgorzata Zerek wygrała bieg na 1000m wśród dziewczynek z klas VII – VIII.
W środę, 21 września, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Szkół Podstawowych w biegach przełajowych. Adrianna Bader-Strzała i Małgosia Zerek wygrały biegi w swoich kategoriach wiekowych. Poza tą dwójką kwalifikację do Mistrzostw Warszawy uzyskali:
Franciszek Pływaczewski, Filip Pokorski, Michał Kuciewicz, Borys Paradowski i Marcel Żanowski.