Akcja dla zwierząt

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,
tradycją naszej szkoły jest udział w akcji „Przytul, Pomóż, Pokochaj”, podczas której wspieramy potrzebujące i porzucone psiaki i kociaki. Współpracujemy z fundacjami, którym co roku przekazujemy zebrane rzeczy. Zwracam się zatem do wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny z prośbą o pomoc i wsparcie. Przydadzą się: koce, posłania, kubraczki na zimę, karmy mokre i suche, ryż, żwirek dla kotów, zabawki, smakołyki i wszystko, co może się przydać biednym zwierzakom. Zbiórka w sali 209. Klasy 1-3 mogą zbierać w swoich salach. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Bądźmy głosem dla tych, którzy nie mogą mówić. Za wrażliwe serca na los skrzywdzonych zwierząt i okazaną bezinteresowną pomoc naszym podopiecznym serdecznie dziękujemy.

p. Marzena Mikos i p. Alina Andruszkiewicz