Relacja z Dnia Dziecka na Angorskiej

1 czerwca 2019 roku odbyła się w naszej szkole impreza dla społeczności szkolnej i lokalnej – festyn „Dzień Dziecka na Angorskiej”. W tym dniu wszyscy bardzo postaraliśmy się dla dzieci.

Wiele miesięcy trwały przygotowania do tej imprezy. Wspaniała współpraca rodziców, uczniów, firm zewnętrznych i nauczycieli przyniosła ogromny sukces.

Przygotowując to wydarzenie współpracowaliśmy z Rodzicami naszych uczniów oraz różnymi instytucjami zewnętrznymi: Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej nr 2 (scena), Zespołem Szkół nr 21 (namioty),studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, klubami sportowymi i tanecznymi: Mrs Sporty, UKS Praskim Centrum Sportu, Legion, MBB, Classic Dance Sport Warszawa, Egurrola Dance Studio; Duende Dance Studio, Szkołą Rocka Arkadiusza Krupy; grupą Niebiańska Ekipa; Księgarnią „Dwa Koty”; firmą Warsztaty, Strażą Pożarną.

Dzięki Rodzicom i Uczniom naszej szkoły podczas tej imprezy wszyscy mogli spróbować pysznych lodów tajskich, zobaczyć pokazy „Abacusa” liczydeł japońskich (4B) oraz Freestyle Football (8A), zakupić bransoletki (4b), pomalować twarze (8b), czy obejrzeć występy taneczne „Na kole” lub zagrać w „Koło fortuny”, wyizolować DNA, poddać się refleksologii, zbadać swój cukier lub zrobić badanie na obecność wirusa HCV.

Na gości czekały również gry i zabawy podwórkowe, quizy, gry offline i oczywiście coś pysznego „na ząb” czyli kawiarenka, lemoniada i grill.

Bawiliśmy się razem słuchając wspaniałych piosenek utalentowanych uczniów naszej szkoły i „Szkoły Rocka” oraz oglądając występy taneczne i aktorskie i sportowe dzieci, młodzieży i rodziców.

Cały dochód z festynu przeznaczony zostanie na zakup sprzętu elektronicznego dla naszej szkoły. Zebrano łącznie: 7360,02 zł.

Uzbierane pieniądze liczyli razem za mną uczniowie klasy 8c:

Na kwotę łączną 7360,02 składają się „dochody” z poszczególnych stoisk:

1. origami Jerzy Leszczyński 4b – 25 zł
  19. kawiarenka – 745,96 zł
  20. lemoniada 4b – 760,30 zł
  21. grill 5a – 2465,20 zł

Za wielkie serce i przyjemność współpracy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom oraz anonimowym darczyńcom serdecznie dziękuję.

Elżbieta Sakwarelidze – koordynatorka imprezy

Zdjęcia robili: Łukasz Buławka, Katarzyna Panasewicz,