ZEBRANIE RODZICÓW KLAS I

ZEBRANIE RODZICÓW KLAS I

Zebranie rodziców pierwszoklasistów odbędzie się w poniedziałek 30 sierpnia 2021 r. o godzinie 18.00 w sali gimnastycznej SP-373, ul. Angorska 2. Po spotkaniu ogólnym z dyrekcją szkoły odbędą się spotkania z wychowawcami klas. Wszystkich rodziców, którzy nie złożyli dotąd zaświadczeń o ukończeniu obowiązkowego rocznego przygotowania w zerówce, prosimy o dostarczenie tego dokumentu na zebranie. Już teraz można złożyć w sekretariacie Kartę zapisu do świetlicy szkolnej. Karta dostępna jest w zakładce Świetlica szkolna. Przewidywane godziny pracy świetlicy w roku szk. 2021/2022 to 7.30-17.30. Zachęcamy też do składania wniosków do ZTM o wydanie Karty Ucznia. Wniosek składać można elektronicznie – szczegóły na stronie internetowej szkoły w zakładce Karta Ucznia.

Zapraszamy!

Przydział ucznia do konkretnej klasy pierwszej można sprawdzić telefonicznie w sekretariacie szkoły pod nr 22 617 57 24