JESTEŚ WIDOCZNY – JESTEŚ BEZPIECZNY

W ramach realizacji programu dotyczącego bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły wszyscy uczniowie klasy II A otrzymali wyprawki od burmistrza dzielnicy Praga Południe. Panie dyrektor Katarzyna Spychała oraz Maria Pryczek wręczyły drugoklasistom odblaskowe worki z kamizelkami oraz przyborami plastycznymi. Bardzo zadowolone dzieci z szerokim uśmiechem oglądały upominki i od razu mierzyły odblaski.
Zaś w czwartek, 27 września delegacja klasy w składzie: Małgosia Bagińska, Laura Buławka, Mela Cieciuk i Sonia Krajewska reprezentowały grupę na spotkaniu o Bezpieczeństwie na drodze w DBFO Dzielnicy Praga PŁD. Zastępca Burmistrza dzielnicy – pan Jarosław Karcz powitał serdecznie uczniów z okolicznych szkół, a egzaminatorzy WORD przypomnieli zebranym zasady zachowania bezpieczeństwa. Uczniowie wykazali się dokładną ogromną wiedzą na ten bardzo ważny temat. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali dodatkowo opaski odblaskowe.

Zaraz następnego dnia podczas zajęć kontynuowaliśmy temat bezpieczeństwa nie tylko na ulicy, ale i w szkole. Za aktywną pracę oraz bezbłędną wiedzę i umiejętność właściwego zachowania każdy drugoklasista ponownie otrzymał znaczek odblaskowy od PZU S.A.
Zajrzyj do galerii

p. Joanna Budna